Puan Merkezim
FikstürTakımlarOyuncularHakemlerGol KrallığıTarihçe

Erkek Ligleri

  • Süper Lig
  • 1. Lig
  • 2L Kırmızı
  • 2L Beyaz
  • 3L 1. Grup
  • 3L 2. Grup

Kadın Ligleri

  • Kadın SL
  • Kadın 1L
  • Kadın 2L
  • Kadın 3L
  • U17 Kız

Gelişim Ligleri

  • U19 PAF
  • U19 GL
  • U17 GL
  • U16 GL
  • U15 GL
  • U14 GL

Hızlı Erişim

  • Fikstür
  • Takımlar
  • Gol Krallığı
  • Tarihçe
  • Hakkımızda
  • İletişim
  • Gizlilik Politikası
  • KVKK Aydınlatma Metni
  • Çerez Politikası
  • Community

© 2026 Puan Merkezim

  1. Ana Sayfa
  2. Takımlar
  3. İKAS EYÜPSPOR
İKAS EYÜPSPOR

İKAS EYÜPSPOR

Süper Lig

İKAS EYÜPSPOR puan durumu

#TakımOGBMAGYGAvP
1GALATASARAY A.Ş.32109457
2GENÇLERBİRLİĞİ32104227
3KOCAELİSPOR32014316
4ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.32013306
5SAMSUNSPOR A.Ş.21105324
6TRABZONSPOR A.Ş.21103214
7CORENDON ALANYASPOR21102114
8KASIMPAŞA A.Ş.21102114
9GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.31113304
10FENERBAHÇE A.Ş.21015413
11AMED SPORTİF FAALİYETLER21013213
12İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FK21013213
13BEŞİKTAŞ A.Ş.21011103
14ARCA ÇORUM FK201123-11
15GÖZTEPE A.Ş.301257-21
16ERZURUMSPOR FK301218-71
17EYÜPSPOR200202-20
18TÜMOSAN KONYASPOR300337-40

Kulüp Bilgileri

BaşkanYUSUF ÖKSÜZÖMER
ŞehirİSTANBUL
BölgeİST./MARMARA
Stadyumwww.eyupspor.org.tr
AdresMİTHATPAŞA MH.SELANİK BLV. NO:35 KEMERBURGAZ-EYÜPSULTAN
Telefon(0212)6169566
Faks(0212)4175618
Web Sitesihttp://www.eyupspor.org.tr

Stadyum Bilgileri

ŞehirİSTANBUL

Formalar

İç Saha
İç Saha (Arka)
Dış Saha
Dış Saha (Arka)
Yedek
Yedek (Arka)
Kaleci
Kaleci (Arka)

İKAS EYÜPSPOR maçları

HaftaEv SahibiSkorKonukTarihOrganizasyon
1BEŞİKTAŞ A.Ş.1-0EYÜPSPOR16 Ağustos 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
2EYÜPSPOR0-1GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.23 Ağustos 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
3EYÜPSPOR-CORENDON ALANYASPOR30 Ağustos 2026, 19:00Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
4ARCA ÇORUM FK-EYÜPSPOR6 Eylül 2026, 17:00Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
5EYÜPSPOR-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.13 Eylül 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
6FENERBAHÇE A.Ş.-EYÜPSPOR20 Eylül 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
7EYÜPSPOR-GÖZTEPE A.Ş.11 Ekim 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
8ERZURUMSPOR FK-EYÜPSPOR18 Ekim 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
9EYÜPSPOR-KASIMPAŞA A.Ş.25 Ekim 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
10AMED SPORTİF FAALİYETLER-EYÜPSPOR1 Kasım 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
12TRABZONSPOR A.Ş.-EYÜPSPOR22 Kasım 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
13EYÜPSPOR-İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FK29 Kasım 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
14GENÇLERBİRLİĞİ-EYÜPSPOR6 Aralık 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
15EYÜPSPOR-GALATASARAY A.Ş.13 Aralık 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
16TÜMOSAN KONYASPOR-EYÜPSPOR20 Aralık 2026Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
17EYÜPSPOR-SAMSUNSPOR A.Ş.17 Ocak 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
18EYÜPSPOR-BEŞİKTAŞ A.Ş.24 Ocak 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
19GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.-EYÜPSPOR31 Ocak 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
20CORENDON ALANYASPOR-EYÜPSPOR7 Şubat 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
21EYÜPSPOR-ARCA ÇORUM FK14 Şubat 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
22ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-EYÜPSPOR21 Şubat 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
23EYÜPSPOR-FENERBAHÇE A.Ş.28 Şubat 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
24GÖZTEPE A.Ş.-EYÜPSPOR7 Mart 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
25EYÜPSPOR-ERZURUMSPOR FK14 Mart 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
26KASIMPAŞA A.Ş.-EYÜPSPOR21 Mart 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
27EYÜPSPOR-AMED SPORTİF FAALİYETLER4 Nisan 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
28KOCAELİSPOR-EYÜPSPOR11 Nisan 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
29EYÜPSPOR-TRABZONSPOR A.Ş.18 Nisan 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
30İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FK-EYÜPSPOR25 Nisan 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
31EYÜPSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ2 Mayıs 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
32GALATASARAY A.Ş.-EYÜPSPOR9 Mayıs 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
33EYÜPSPOR-TÜMOSAN KONYASPOR16 Mayıs 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
34SAMSUNSPOR A.Ş.-EYÜPSPOR23 Mayıs 2027Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu
11EYÜPSPOR-KOCAELİSPOR-Trendyol Süper Lig Adnan Süvari Sezonu

İKAS EYÜPSPOR oyuncuları

#Oyuncu
1ABDELHAMID SABIRI
2ABDOU KHADRE SY
3AHMED ABDULLAHI
4ARDA YAVUZ
5BERHAN KUTLAY ŞATLI
6BERKAY KUMLU
7BILAL BOUTOBBA
8BURAK IŞIK
9CHANDREL GERAUD MASSANGA MATONDO
10CHARLES ANDRE RAUX YAO
11CHRIST OTINIEL SADIA
12DAVID JOSE SOARES OLIVEIRA FURTADO DA COSTA
13DIABEL NDOYE
14EMRE BİLGİN
15ERDEM ÇALIK
16HAMZA YİĞİT AKMAN
17HORATIU ALEXANDRU MOLDOVAN
18JAWAD EL YAMIQ
19KONRAD HUBERT MICHALAK
20LENNY JEAN PIERRE PINTOR
21LUCAS FELIPE CALEGARI
22METE KAAN DEMİR
23MUSA EREN KARAKAŞ
24ÖMER AHMET CEYHAN
25SEYFETTİN ANIL YAŞAR
26SIMONE GIORDANO
27TALHA ÜLVAN
28TAŞKIN İLTER
29UMUT KESECİ
30YİĞİT DEMİR
31YUSUF BARASI
32ZAK KENNEDY JULES
33ABDULKADİR ÇİFTÇİ
34ABDULSAMET YILDIRIM
35AHMET EMİR AKSOY
36AHMET HASAN SAYAR
37AHMET MİRHAT AVCI
38AHMET YUSUF BARINOĞLU
39ALAN AKTAŞ
40ALEMDAR AKTAŞ
41ALİ ATALAY
42ALİ HAMZA ÇİÇEK
43ALİ KEREM ORUÇ
44ALİ SERDAR KARAHAN
45ARDA GÖKTÜRK
46AYAZ AY
47AYBERK MEHMET İNCİRCİ
48BARIŞ ALTIN
49BERAT EYMEN KAYA
50BERAT HALİM GÜLEÇ
51BERĞUDAN NEBİ ÜRÜN
52BERK ÇINAR GÜRBÜZER
53BERKAY BİROL
54CAHİT EFE SOYKAN
55CAN TURGUT
56CHRISTIAN CHISOLUM CHIGBO
57ÇAĞAN KUZEY GÖKÇE
58ÇAĞRI EMİR ÖZMEN
59ÇINAR KASAP
60ÇINAR OSMAN COŞKUN
61DENİZ SALİH AYDOĞDU
62DOĞUKAN ÜZGÜL
63EGEHAN SOYARIK
64EMİR ATIM
65EMİR İNCE
66EMİR YALÇIN
67EMİR EYMEN KILIÇ
68EMİR YAKUP ERES
69EMRE BARTIK
70EMRE YİĞİTER
71ENES DURAN
72ERDEM EFE ÖZEN
73EREN AYDOĞDU
74EREN GÜNTEMUR
75ERTUĞRUL BEDİR
76EVREN ÇİVİCİ
77EYÜP YAĞIZ KURTULAN
78EYYÜP ÇETİNER
79FURKAN ŞENER ATA
80GÖKDENİZ YİĞİT KESİCİ
81HALİL İBRAHİM BALTA
82HALİT KUŞ
83HAMİT TAHA EMRE
84HÜSEYİN BUDAK
85HÜSEYİN ALP SOYAL
86İLYAS EMİN ORDUKAYA
87KAAN GENÇOĞLU
88KAAN POLAT
89KAAN SÜSLÜ
90KEREM BAN
91KERİM GÜNEŞ
92KERİM YERLİKAYA
93KUZEY TURCAN
94KUZEY YILMAZ
95LEVENT EMRE DENİZ
96MEHMET AKİF KUL
97MEHMET ALPEREN CEYLAN
98MEHMET EMİN BOZKURT
99MELİH KÜTÜK
100MERT ORAMAN
101METEHAN DEMİRKIRAN
102MİRAÇ ARSLAN
103MİRAÇ ERTÜRK
104MUHAMMED KAYA
105MUHAMMED EFE TERZİ
106MUHAMMED FATİH LEFKUR
107MUHAMMET ENES İBİN
108MUHAMMET TAHA CANSIZ
109MURAT BÜYÜKBAYRAK
110MUSTAFA BAYDAN
111MUSTAFA MERT YALINKILIÇ
112OSMAN EGE YAYLACI
113ÖMER EFE AY
114ÖMER EFE KOÇ
115ÖMER FARUK CANSIZ
116ÖMER KADİR BALTA
117ÖMER TALHA GÜRSOY
118POYRAZ ÖZDEN
119RAMAZAN MIZRAK
120RAMAZAN YAVALAK
121RIDVAN CANIBEK
122SABRİ BURAK BİLGİÇ
123SAİD BORAN GENÇ
124ŞEVKET ÇELİK
125TAHA YAĞIZ ALTAY
126TALHA KUMEK
127TSERENSODNOM DAMDINJAV
128UTKU DENİZ DÜZTAŞ
129YAĞIZ GÜNEY
130YAKUP KAVÇİN
131YALIN AYBI
132YİĞİT EGE ÖNCÜL